Hogar / Oscillators / OS400-3845-011
minImg
OS400-3845-011
RFX Limited
Producto No:
OS400-3845-011
Fabricante:
RFX Limited
Descripción:
LOW PHASE NOISE -178DBC/HZ OCXO
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.394" (10.00mm)
Frequency Stability ±10ppb
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.817" L x 0.817" W (20.75mm x 20.75mm)
Product Status Active
Series OS400
Type OCXO
Voltage - Supply 5V
Output Sine Wave
Mfr RFX Limited
Base Resonator Crystal
Frequency 38.4 MHz