OSA-SS-224DM3000
TE Connectivity
Producto No:
OSA-SS-224DM3000
Fabricante:
TE Connectivity
Descripción:
OSA-SS-224DM3 000
Guía del usuario
Operating Temperature -30°C ~ 60°C
Switching Voltage 240VAC, 30VDC - Max
Contact Rating (Current) 3 A
Termination Style PC Pin
Coil Current 22.5 mA
Mounting Type Through Hole
Coil Resistance 1.1 kOhms
Product Status Active
Must Release Voltage 1.2 VDC
Contact Form DPST-NO (2 Form A)
Seal Rating Sealed - Flux Protection
Relay Type General Purpose
Coil Insulation -
Series OSA, OEG
Operate Time 20 ms
Mfr TE Connectivity
Contact Material Silver Alloy
Coil Voltage 24VDC
Must Operate Voltage 18 VDC