On Shore Technology Inc.
Producto No:
OSTHA025050
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
TERM BLK 2POS TOP ENT 2.54MM PCB
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.931
$0.931
10
$0.5833
$5.833
25
$0.4997
$12.4925
50
$0.44897
$22.4485
100
$0.43966
$43.966
250
$0.374224
$93.556
500
$0.35549
$177.745
1000
$0.318079
$318.079
5000
$0.248843
$1244.215
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Wire Termination | Screwless - Leg Spring, Push-In Spring |
| Operating Temperature | -30°C ~ 105°C |
| Screw Thread | - |
| Contact Material - Plating | Brass |
| Positions Per Level | 2 |
| Screw Material - Plating | - |
| Torque - Screw | - |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Color | Green |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 20-26 AWG |
| Number of Levels | 1 |
| Series | OSTHA |
| Voltage | 150 V |
| Mfr | On Shore Technology Inc. |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Mating Orientation | Vertical with Board |
| Clamp Material - Plating | Steel, Stainless |
| Features | Lever Actuated |
| Package | Bulk |
| Current | 2 A |
| Base Product Number | OSTHA02 |