On Shore Technology Inc.
Producto No:
OSTHD050080
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
TERM BLOCK 5POS 5.08MM PCB
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.527
$2.527
10
$1.91425
$19.1425
25
$1.77422
$44.3555
50
$1.59524
$79.762
100
$1.55629
$155.629
250
$1.361768
$340.442
500
$1.245051
$622.5255
1000
$1.128324
$1128.324
5000
$0.992152
$4960.76
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Wire Termination | Screwless - Leg Spring, Push-In Spring |
| Operating Temperature | -30°C ~ 105°C |
| Screw Thread | - |
| Contact Material - Plating | Brass - Tin Plated |
| Positions Per Level | 5 |
| Screw Material - Plating | - |
| Torque - Screw | - |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Color | Gray |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 16-22 AWG |
| Number of Levels | 1 |
| Series | OSTHD |
| Voltage | 250 V |
| Mfr | On Shore Technology Inc. |
| Pitch | 0.200" (5.08mm) |
| Mating Orientation | Angled |
| Clamp Material - Plating | Steel, Stainless |
| Features | Lever Actuated |
| Package | Bulk |
| Current | 12 A |
| Base Product Number | OSTHD |