On Shore Technology Inc.
Producto No:
OSTOQ041251
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
TERM BLOCK HDR 4POS 90DEG 3.5MM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.9405
$0.9405
10
$0.58995
$5.8995
25
$0.50464
$12.616
50
$0.45372
$22.686
100
$0.44422
$44.422
250
$0.378024
$94.506
500
$0.359138
$179.569
1000
$0.321338
$321.338
5000
$0.251398
$1256.99
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Insulation Height | 0.138" (3.50mm) |
| Contact Tail Length | 0.138" (3.50mm) |
| Ingress Protection | - |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Header Orientation | 90°, Right Angle |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Contact Mating Finish | Tin |
| Number of Levels | 1 |
| Screw Size | - |
| Mfr | On Shore Technology Inc. |
| Plug Wire Entry | - |
| Contact Material | Brass |
| Features | - |
| Wire Gauge or Range - mm² | - |
| Wire Gauge or Range - AWG | - |
| Operating Temperature | -30°C ~ 105°C |
| Positions Per Level | 4 |
| Number of Positions | 4 |
| Torque - Screw | - |
| Termination Style | - |
| Color | - |
| Wire Strip Length | - |
| Mounting Type | Solder |
| Current - IEC | - |
| Series | OSTOQ |
| Type | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) |
| Voltage - UL | 300 V |
| Pitch | 0.138" (3.50mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | OSTOQ04 |