On Shore Technology Inc.
Producto No:
OSTTC070162
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
TERM BLK 7POS SIDE ENTRY 5MM PCB
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.5675
$1.5675
10
$1.102
$11.02
25
$1.02752
$25.688
50
$0.93252
$46.626
100
$0.92834
$92.834
250
$0.783902
$195.9755
500
$0.742653
$371.3265
1000
$0.660136
$660.136
5000
$0.53636
$2681.8
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Wire Termination | Screw - Leaf Spring, Wire Guard |
| Operating Temperature | -30°C ~ 105°C |
| Screw Thread | M2.6 |
| Contact Material - Plating | Tin Plated |
| Positions Per Level | 7 |
| Screw Material - Plating | Steel - Zinc Plated |
| Torque - Screw | 0.3 Nm (2.6 Lb-In) |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Color | Blue |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 14-22 AWG |
| Number of Levels | 1 |
| Series | OSTTC |
| Voltage | 300 V |
| Mfr | On Shore Technology Inc. |
| Pitch | 0.197" (5.00mm) |
| Mating Orientation | Horizontal with Board |
| Clamp Material - Plating | Steel, Stainless |
| Features | Interlocking (Side) |
| Package | Bulk |
| Current | 15 A |
| Base Product Number | OSTTC07 |