Hogar / Oscillators / OTERGCLTNF-106.250000
minImg
OTERGCLTNF-106.250000
Taitien
Producto No:
OTERGCLTNF-106.250000
Fabricante:
Taitien
Descripción:
XTAL OSC XO 106.2500MHZ LVPECL
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.063" (1.60mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 75mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series OT
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVPECL
Mfr Taitien
Base Resonator Crystal
Frequency 106.25 MHz