OTX-433-HH-KF4-MS
Linx Technologies Inc.
Producto No:
OTX-433-HH-KF4-MS
Descripción:
XMITTER KEYFOB 433MHZ 4 BUTTON
Guía del usuario
Applications General Remote Control, Home Automation, RKE
Product Status Active
Power - Output -
Modulation or Protocol ASK, OOK
Series -
Function Transmitter
Sensitivity -
Voltage - Supply 2.1V ~ 3.6V
Data Rate (Max) -
Mfr Linx Technologies Inc.
Frequency 433MHz