Hogar / Oscillators / OWENCLLANF-155.520000
minImg
OWENCLLANF-155.520000
Taitien
Producto No:
OWENCLLANF-155.520000
Fabricante:
Taitien
Descripción:
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.053" (1.35mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 75mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series OW
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVPECL
Mfr Taitien
Base Resonator Crystal
Frequency 155.52 MHz