OWPB-3045W-32.5-24
Ole Wolff Electronics Inc
Producto No:
OWPB-3045W-32.5-24
Descripción:
BUZZER PIEZO 24V 30MM FLANGE
En stock : 243
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -30°C ~ 60°C
Input Type Peak-Peak Signal
Height - Seated (Max) 0.236" (6.00mm)
Termination Wire Leads
Voltage - Rated 24 V
Mounting Type Wire Lead
Size / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Current - Supply 100mA
Product Status Active
Voltage Range 40V (Max)
Driver Circuitry Transducer, Externally Driven
Series -
Sound Pressure Level (SPL) 115dB @ 24V, 10cm
Technology Piezo
Mfr Ole Wolff Electronics Inc
Frequency 3.125kHz