Hogar / Speakers / OWR-0745T-32
minImg
OWR-0745T-32
Ole Wolff Electronics Inc
Producto No:
OWR-0745T-32
Descripción:
SPEAKER 32OHM 1MW TOP PORT 68DB
En stock : 9
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 60°C
Frequency Range 100 Hz ~ 20 kHz
Shape Round
Ingress Protection IP64 - Dust Tight, Water Resistant
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Termination Solder Pads
Size / Dimension 0.276" Dia (7.00mm)
Product Status Active
Material - Magnet Nd-Fe-B
Ratings IEC 60601-1-8
Series -
Type Earphone Driver
Power - Rated 1 mW
Technology Magnetic
Power - Max 1 mW
Frequency - Self Resonant 2.37kHz
Mfr Ole Wolff Electronics Inc
Material - Cone Plastic
Efficiency - Type Sensitivity
Port Location Top
Package Tray
Impedance 32 Ohms
Efficiency - dBA 68.00
Efficiency - Testing 1mW/10mm