Hogar / Speakers / OWR-1026T-32C
minImg
OWR-1026T-32C
Ole Wolff Electronics Inc
Producto No:
OWR-1026T-32C
Descripción:
SPEAKER 32OHM 2MW TOP PT 125.5DB
En stock : 704
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 60°C
Frequency Range 20 Hz ~ 20 kHz
Shape Round
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Height - Seated (Max) 0.130" (3.30mm)
Termination Solder Pads
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Product Status Active
Material - Magnet Nd-Fe-B
Ratings IEC 60601-1-8
Series -
Type Earphone Driver
Power - Rated 2 mW
Technology Magnetic
Frequency - Self Resonant 200Hz
Mfr Ole Wolff Electronics Inc
Material - Cone Plastic
Efficiency - Type Sensitivity
Port Location Top
Package Tray
Impedance 32 Ohms
Distortion Rating -
Efficiency - dBA 125.50
Efficiency - Testing 1mW/10mm