P1206E1213BBTA
Vishay Sfernice
Producto No:
P1206E1213BBTA
Fabricante:
Vishay Sfernice
Paquete:
1206
Descripción:
P 1206 1213 B B TR100
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.025" (0.63mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.120" L x 0.063" W (3.06mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings -
Resistance 121 kOhms
Series P
Power (Watts) 0.333W, 1/3W