P1206Y4752LBTC
Vishay Sfernice
Producto No:
P1206Y4752LBTC
Descripción:
P 1206 Y 4752 L B TR500
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.025" (0.63mm)
Tolerance ±0.01%
Size / Dimension 0.120" L x 0.063" W (3.06mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±10ppm/°C
Ratings -
Resistance 47.5 kOhms
Series P
Power (Watts) 0.333W, 1/3W