P1505H4643FBTA
Vishay Sfernice
Producto No:
P1505H4643FBTA
Fabricante:
Vishay Sfernice
Paquete:
1505
Descripción:
P 1505 H 4643 F B TR100
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.025" (0.63mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.150" L x 0.052" W (3.81mm x 1.32mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1505
Ratings -
Resistance 464 kOhms
Series P
Power (Watts) 0.35W