P2010H1821FBW
Vishay Sfernice
Producto No:
P2010H1821FBW
Fabricante:
Vishay Sfernice
Paquete:
2010
Descripción:
P 2010 H 1821 F B WP
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.025" (0.63mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Ratings -
Resistance 1.82 kOhms
Series P
Power (Watts) 1W