P2512H8605DBT
Vishay Sfernice
Producto No:
P2512H8605DBT
Fabricante:
Vishay Sfernice
Paquete:
2512
Descripción:
P 2512 H 8605 D B TR
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.025" (0.63mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.248" L x 0.130" W (6.30mm x 3.30mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings -
Resistance 86 MOhms
Series P
Power (Watts) 2W