P2TC1206D2001LNTA
Vishay Sfernice
Producto No:
P2TC1206D2001LNTA
Fabricante:
Vishay Sfernice
Paquete:
1206
Descripción:
P2TC1206 2PPM/C 2K 0,01% N TA
En stock : 50
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.025" (0.63mm)
Tolerance ±0.01%
Size / Dimension 0.120" L x 0.063" W (3.06mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings -
Resistance 2 kOhms
Series P2TC
Power (Watts) 0.333W, 1/3W