P2TC1206D7003LNTA
Vishay Sfernice
Producto No:
P2TC1206D7003LNTA
Descripción:
P2TC1206 2PPM/C 700K 0,01% N TA
En stock : 123
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.025" (0.63mm)
Tolerance ±0.01%
Size / Dimension 0.120" L x 0.063" W (3.06mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±2ppm/°C
Ratings -
Resistance 700 kOhms
Series P2TC
Power (Watts) 0.333W, 1/3W