P2TC2010D1004LNTA
Vishay Sfernice
Producto No:
P2TC2010D1004LNTA
Descripción:
P2TC2010 2PPM/C 1M 0,01% N TA
En stock : 40
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.025" (0.63mm)
Tolerance ±0.01%
Size / Dimension 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Temperature Coefficient ±2ppm/°C
Ratings -
Resistance 1 MOhms
Series P2TC
Power (Watts) 1W