P50L-020S-RR1-DA
3M
Producto No:
P50L-020S-RR1-DA
Fabricante:
3M
Descripción:
CONN SOCKET 20POS R/A GOLD
En stock : 193
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Number of Rows 2
Number of Positions 20
Contact Finish Thickness Flash
Contact Finish Gold
Height Above Board 0.275" (6.99mm)
Mounting Type Through Hole, Right Angle
Product Status Active
Series Pak 50, P50L
Mfr 3M
Pitch 0.050" (1.27mm)