P84W-W24H-CW
Visual Communications Company - VCC
Producto No:
P84W-W24H-CW
Descripción:
PMI LED 0.500" 24V WIRE WHITE
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle 50°
Panel Cutout Dimensions 0.50" (12.70mm)
Type LED
Voltage 24V
Panel Cutout Shape Round
Current 15mA
Lens Size 15.40mm Dia