P8PT473KB25
Vishay Sfernice
Producto No:
P8PT473KB25
Fabricante:
Vishay Sfernice
Descripción:
SFERNICE POTENTIOMETERS & TRIMME
En stock : 50
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Termination Style Solder Hook
Tolerance ±10%
Number of Turns 1
Mounting Type Panel Mount
Size / Dimension Round - 0.433" Dia (11.00mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Resistance 47 kOhms
Series P8P
Power (Watts) 1W