PA1206FRE470R01Z
YAGEO
Producto No:
PA1206FRE470R01Z
Descripción:
RES 0.01 OHM 1% 1W 1206
En stock : 6316
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 10 mOhms
Series PA
Power (Watts) 1W