PA2512FKE7T0R1E
YAGEO
Producto No:
PA2512FKE7T0R1E
Descripción:
RES 0.1 OHM 1% 3W 2512
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.035" (0.88mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 100 mOhms
Series PA
Power (Watts) 3W