PA2512FKE7W0R08E
YAGEO
Producto No:
PA2512FKE7W0R08E
Descripción:
RES 0.08 OHM 1% 2W 2512
En stock : 6880
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.035" (0.88mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 80 mOhms
Series PA_E
Power (Watts) 2W