PA2512FKF070R002E
YAGEO
Producto No:
PA2512FKF070R002E
Fabricante:
YAGEO
Paquete:
2512
Descripción:
RES 0.002 OHM 1% 1W 2512
En stock : 3806
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.035" (0.88mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 2 mOhms
Series PA_E
Power (Watts) 1W