PA2512JKF7T0R004E
YAGEO
Producto No:
PA2512JKF7T0R004E
Descripción:
RES 0.004 OHM 5% 3W 2512
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.035" (0.88mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 4 mOhms
Series PA_E
Power (Watts) 3W