Hogar / RF Antennas / PA3400TSESF3I
minImg
PA3400TSESF3I
Antenna Technologies Limited Company
Producto No:
PA3400TSESF3I
Descripción:
3400 MHZ DIR PATCH ANTENNA
Guía del usuario
Frequency Range 3.3GHz ~ 3.5GHz
Applications -
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination SMA Female
Mounting Type Adhesive
Height (Max) -
Product Status Active
RF Family/Standard -
VSWR 2
Series -
Antenna Type -
Frequency (Center/Band) 3.4GHz
Power - Max 10 W
Mfr Antenna Technologies Limited Company
Features Cable - 76.2mm