PCHP32-6R8M-RC
Allied Components International
Producto No:
PCHP32-6R8M-RC
Paquete:
1212
Descripción:
6.8uH +/-20% SMD Shielded Power
En stock : 20
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 2
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1212
Ratings -
DC Resistance (DCR) 160mOhm
Inductance 6.8 µH
Series PCHP32
Type -
Package / Case 1212 (3030 Metric)
Frequency - Self Resonant 36MHz