PCSFW630-1R5M
Allied Components International
Producto No:
PCSFW630-1R5M
Descripción:
1.5UH 20% SMD MOLDED PWR CHOKE
En stock : 20
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 2
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 14A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 12 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 12.1mOhm Max
Inductance 1.5 µH