PCSFW630B-1R0M
Allied Components International
Producto No:
PCSFW630B-1R0M
Descripción:
1.0UH 20% SMD Flat Wire Coils
En stock : 10
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 22A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 11 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.299" L x 0.268" W (7.60mm x 6.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 10mOhm Max
Inductance 1 µH