PE0612FKF070R03L
YAGEO
Producto No:
PE0612FKF070R03L
Descripción:
RES 0.03 OHM 1% 1W 0612
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 30 mOhms
Series PE
Power (Watts) 1W