PE0612FKF070R1L
YAGEO
Producto No:
PE0612FKF070R1L
Descripción:
RES 0.1 OHM 1% 1W 0612
En stock : 4735
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0612
Ratings -
Resistance 100 mOhms
Series PE
Power (Watts) 1W