PE0805FRF7W0R022L
YAGEO
Producto No:
PE0805FRF7W0R022L
Descripción:
RES 0.022 OHM 1% 1/4W 0805
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 22 mOhms
Series PE_L
Power (Watts) 0.25W, 1/4W