PE1206FRF470R25L
YAGEO
Producto No:
PE1206FRF470R25L
Descripción:
RES 0.25 OHM 1% 1W 1206
En stock : 7575
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 250 mOhms
Series PE_L
Power (Watts) 1W