PE2010BKM7W0R15L
YAGEO
Producto No:
PE2010BKM7W0R15L
Fabricante:
YAGEO
Paquete:
2010
Descripción:
RES 0.15 OHM 0.1% 1W 2010
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Ratings AEC-Q200
Resistance 150 mOhms
Series PE
Power (Watts) 1W