PE2512FKE070R009L
YAGEO
Producto No:
PE2512FKE070R009L
Descripción:
RES 0.009 OHM 1% 1W 2512
En stock : 325
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 9 mOhms
Series PE
Power (Watts) 1W