PEP0402Y1102WNTA
Vishay Sfernice
Producto No:
PEP0402Y1102WNTA
Fabricante:
Vishay Sfernice
Paquete:
0402
Descripción:
PEP0402 10PPM/C 11K 0.05% N TA
En stock : 97
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.025" (0.63mm)
Tolerance ±0.05%
Size / Dimension 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm)
Temperature Coefficient ±10ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0402
Ratings -
Resistance 11 kOhms
Series PEP
Power (Watts) 0.125W, 1/8W