PEP0805Y5002BNTA
Vishay Sfernice
Producto No:
PEP0805Y5002BNTA
Paquete:
0805
Descripción:
PEP0805 10PPM/C 50K 0.1% N TA
En stock : 38
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.025" (0.63mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.075" L x 0.050" W (1.91mm x 1.27mm)
Temperature Coefficient ±10ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings -
Resistance 50 kOhms
Series PEP
Power (Watts) 0.5W, 1/2W