PEP1206Y5003WNTA
Vishay Sfernice
Producto No:
PEP1206Y5003WNTA
Paquete:
1206
Descripción:
PEP1206 10PPM/C 500K 0.05% N TA
En stock : 494
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.025" (0.63mm)
Tolerance ±0.05%
Size / Dimension 0.120" L x 0.063" W (3.06mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±10ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings -
Resistance 500 kOhms
Series PEP
Power (Watts) 0.66W