PF2512FKF070R015Z
YAGEO
Producto No:
PF2512FKF070R015Z
Fabricante:
YAGEO
Paquete:
2512
Descripción:
RES 0.015 OHM 1% 1W 2512
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.033" (0.85mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.254" L x 0.128" W (6.45mm x 3.25mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Resistance 15 mOhms
Series PF
Power (Watts) 1W