PHT0402E33R0BGTD
Vishay Sfernice
Producto No:
PHT0402E33R0BGTD
Descripción:
PHT 0402 33R0 B G TR1000
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 215°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm)
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Ratings -
Resistance 33 Ohms
Series PHT
Power (Watts) 0.0189W