PHT0805E4993FNW
Vishay Sfernice
Producto No:
PHT0805E4993FNW
Descripción:
PHT 0805 4993 F N WP
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 215°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.025" (0.63mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.075" L x 0.050" W (1.91mm x 1.27mm)
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings -
Resistance 499 kOhms
Series PHT
Power (Watts) 0.06W