PHT0805H3001FGT
Vishay Sfernice
Producto No:
PHT0805H3001FGT
Descripción:
PHT 0805 H 3001 F G TR
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 215°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.075" L x 0.050" W (1.91mm x 1.27mm)
Temperature Coefficient ±55ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings -
Resistance 3 kOhms
Series PHT
Power (Watts) 0.06W