PJT014A0X43-SRZ
ABB Power Electronics Inc.
Producto No:
PJT014A0X43-SRZ
Paquete:
Module
Descripción:
DC DC CONVERTER 0.51-5.5V
En stock : 798
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 14.4V
Voltage - Output 1 0.51 ~ 5.5V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.48" L x 0.48" W x 0.33" H (12.2mm x 12.2mm x 8.5mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Module
Current - Output (Max) 14A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 4.5V
Control Features Enable, Active High
Series PicoDLynx™ II
Type Non-Isolated PoL Module, Digital
Package / Case 17-SMD Module
Efficiency 95.2%