PL-1-5-254-H
Wakefield-Vette
Producto No:
PL-1-5-254-H
Fabricante:
Wakefield-Vette
Descripción:
THERM PAD 25.4MMX25.4MM GOLD
En stock : 124
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature 95°F (35°C) or Below
Shape Square
Thermal Resistivity -
Color Gold
Backing, Carrier -
Outline 25.40mm x 25.40mm
Material Silicone Elastomer
Thermal Conductivity 5.0W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0390" (0.991mm)