PMRL200-NWB28H-WT
Visual Communications Company - VCC
Producto No:
PMRL200-NWB28H-WT
Descripción:
PMI .312" ED BLUE REFLEC 28V BIP
Guía del usuario
Lens Transparency -
Ingress Protection -
Termination Style PC Pin
Viewing Angle 45°
Panel Cutout Dimensions 0.31" (7.92mm)
Millicandela Rating 700mcd
Product Status Active
Lamp Color Blue
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Lens Style Round with Domed Top
Series PMRL200
Type LED
Voltage 28V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Blue
Wavelength - Peak 465nm
Package Bag
Panel Cutout Shape Round
Current 18mA
Lens Size 5mm, T-1 3/4