PMRL200-NWW24H-WT
Visual Communications Company - VCC
Producto No:
PMRL200-NWW24H-WT
Descripción:
PMI 5-2-17 WT
Termination Style PC Pin
Viewing Angle 50°
Panel Cutout Dimensions 0.31" (7.92mm)
Millicandela Rating 2500mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color White, Cool
Type LED
Voltage 24V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color -
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 15mA
Lens Size 5mm, T-1 3/4