YAGEO
Producto No:
PNP4WVFR-73-2K
Fabricante:
Paquete:
Axial
Lote:
-
Descripción:
RES 2K OHM 1% 4W AXIAL
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.7315
$0.7315
10
$0.63365
$6.3365
25
$0.55632
$13.908
50
$0.50844
$25.422
100
$0.44137
$44.137
250
$0.3838
$95.95
500
$0.318554
$159.277
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 200°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±1% |
| Size / Dimension | 0.217" Dia x 0.669" L (5.50mm x 17.00mm) |
| Temperature Coefficient | ±300ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 2 kOhms |
| Series | PNPV |
| Power (Watts) | 4W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | YAGEO |
| Features | Flame Retardant Coating, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |